Agnieszka Jaruga Potempska

 

Zmień swoje zdjęcie w tle
Prześlij
Agnieszka Jaruga Potempska
Zmień swoje zdjęcie w tle
(...)bo najciężej jest ruszyć.Nie dojść, ale ruszyć.Dać ten pierwszy krok.Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca.To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść "

Kilka słów o mnie:
Z wykształcenia absolwentka Pedagogiki (specjalność -edukacja wczesnoszkolna) , z zamiłowania podróżniczna i pasjonatka życia.
Po 26 latach pracy zawodowej na etacie poczułam że chcę inaczej.I choć nie wiedziałam dokładnie gdzie,jak i kiedy to otworzyłam się na nowe. Świadome zatrzymanie się i cisza skłoniły mnie do szukania odpowiedzi na pytanie dlaczego stale chcemy więcej i więcej a więc przyśpieszamy żyjąc w niepokoju i lęku że nie zdążymy....I nowe przyszło w podszepcie serca aby wrócić do początku bo tam jest wszystko czego szukamy. Postanowiłam wrócić do potencjału , kreacji i tworzenia bo każdy z nas jest Twórcą. Proces Vedic Art pobudza wyobraźnię i pozwala wejść na poziom kreatywności , transformując ograniczające nas przekonania. To podróż spotkania się z samym sobą.
Aktualnie pracuję twórczo z dziećmi i dorosłymi oraz prowadzę Vedic Art. Zapraszam do wspólnego odkrywania w atmosferze szacunku i akceptacji.
Agnieszka
+48 503 379 389
Status konta użytkownika to Zatwierdzono